Šie Noteikumi un Preču atgriešanas nosacījumi apraksta MyBest3DHobby.lv tīmekļa vietnes lietošanas noteikumus.

My Best 3D hobby atrodas:

Ganibu dambis 24D

Rīga, LV-1005, Latvija

Reģistrācijas numurs: 40103243283

Piekļūstot šai vietnei, mēs pieņemam, ka jūs pilnībā piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem. Pārtrauciet Polaroid 3D Baltic vietnes izmantošanu ja nepiekrītat šajā vietnē minētajiem noteikumiem un nosacījumiem.

Sekojoša terminoloģija attiecas uz šiem Noteikumiem un nosacījumiem, Privātuma politiku un Saistību atrunām un jebkuru vai visāda veida vienošanos: “Klients”, “Jūs” un “Jūsu” attiecas uz jums, personu, kura apmeklē šo vietni un pieņem Kompānijas noteikumus un nosacījumus. “Kompānija”, “Mēs”, “Mūsu”, “Mums” attiecas uz mūsu Kompāniju. “Puse”, “Puses” vai “Mēs” attiecas uz Klientu un mums kopā, vai arī uz Klientu un mums. Visi noteikumi, kuri attiecas uz maksājuma piedāvājumu, pieņemšanu un veikšanu ir nepieciešami, lai sniegtu Klientam vispiemērotāko apkalpošanu,  lai, ņemot vērā Klienta vajadzības, nodrošinātu Kompānijas piedāvātos pakalpojumus / produktus saskaņā ar Latvijas valsts likumiem. Jebkura iepriekšminētās terminoloģijas izmantošana vai citi vārdi vienskaitlī, daudzskaitlī kapitalizācijā un / vai “viņš” /”viņa” vai “viņi”, tiek uzskatītas par savstarpēji aizvietojamām un tādēļ nozīmē vienu un to pašu.

Tirdzniecības līguma, produkta un cenu informācijas pamatojums

Pārdošanas noteikumi attiecas uz tiešsaistē iegādātajām precēm. Produktu cenas interneta veikalā ir norādītas blakus produktiem. Piegādes maksa nav iekļauta cenā. Piegādes cena ir atkarīga no pircēja atrašanās vietas un piegādes metodes. 

Piegādes cena tiek parādīta, kad pircējs noformē pirkumu.

Produkta informācija interneta veikalā ir attēlota blakus produktam.

Pirkuma noformēšana

Pievienojiet izvēlēto produktu jūsu pirkuma grozam, lai pasūtītu to. Aizpildiet visus obligātus laukus un izvēlieties piegādes metodi, lai pabeigtu pasūtījumu. Uz ekrāna tiks parādīta 

Pirkuma kopsumma. Apmaksu ir iespējams veikt ar internetbankas palīdzību vai izmantojot citas maksājuma iespējas. 

Līgums stājas spēkā, kad maksājamā summa tiek pārskaitīta uz interneta veikala bankas kontu.

Ja mēs nevaram piegādāt pasūtītās preces, jo tās nav noliktavā vai kādu citu iemeslu dēļ, pircējs tiks par to informēts tiklīdz tas būs iespējams un samaksātā nauda (ieskaitot piegādes maksu)  tiks atgriezta ne vēlāk kā 14 dienu laikā kopš paziņojuma saņemšanas.

Piegāde

Preces tiek nosūtītas uz sekojošām valstīm: Igaunija, Latvija un Lietuva.

Pircējs apmaksā piegādi, kuras cena ir attēlota blakus piegādes metodei.

Sūtījumi Latvijas teritorijā parasti tiek piegādāti 3-7 darba dienu laikā pēc pirkuma līguma spēkā stāšanās datuma. Visiem sūtījumiem ārpus Latvijas teritorijas tiek garantēta piegāde 4-7 darba dienu laikā.

Produkti tiek piegādāti ar Latvijas Pasts vai Omniva pakomātu vai kurjeru pakalpojumiem.

Mēs paturam tiesības īpaši atzīmēt produktus, kurus piegādā Omniva kurjerdienests vai Latvijas Pasts. Produkta nosaukums (Polaroid 3D Printer u.tml.)

Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības piegādāt preces 45 kalendāro dienu laikā.

Izņēmuma gadījumos mēs varam piegādāt preces ar Latvijas Pasts starpniecību.

Atteikšanās tiesības

Pēc pasūtījuma saņemšanas pircējam ir tiesības atteikties no līguma ar internetveikalu 14 dienu laikā. 

Šīs tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

Lai izmantotu 14 dienu atteikšanās tiesības, jūs nedrīkstat izmantot pasūtīto preci citādā veidā nekā tas būtu nepieciešams, lai pārbaudītu preces atbilstību, īpašības un darbību tādā veidā, kā jūs varētu pārbaudīt preces faktiskajā veikalā.

Ja preces tika lietotas citādi, nekā būtu pietiekams, lai novērtētu to atbilstību un darbību, vai uz tām ir jebkādas lietošanas pazīmes, interneta veikalam ir tiesības samazināt atgriežamo summu saskaņā ar  produkta vērtības samazināšanos. Pircējam ir jāatgriež preces 14 dienu laikā no atgriešanas formas 

Lai atgrieztu preces, jums ir jāiesniedz atgriešanas forma (iesniegums atrodams šeit:

( atteikšanās iesniegums ) 14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža.

Pircējs uzņemas atpakaļsūtīšanas izmaksas, izņemot gadījumus, kad preču atgriešanas iemesls ir produkta neatbilstība pasūtītajam (piem., nepareiza prece vai prece ar defektu). 

Pircējam ir jāatgriež preces 14 dienu laikā no atgriešanas formas  iesniegšanas brīža vai jāapliecina, ka preces ir nosūtītas iesniegšanas brīža vai jāapliecina, ka preces ir nosūtītas šajā periodā.

Saņemot atpakaļsūtītās preces, interneta veikalam ir nekavējoties, bet  ne vēlāk kā 14 dienas, jāatgriež pircējam pilna pirkuma līgumā minētā summa.

Interneta veikalam ir tiesības atteikties no summas atgriešanas, kamēr atpakaļsūtītās preces nav saņemtas vai arī kamēr pircējs nav iesniedzis preču atgriešanas apliecinājumus. 

Ja pircējs izvēlējās citādu piegādes metodi, nekā interneta veikala piedāvāto lētāko metodi, interneta veikalam nav jākompensē piegādes metožu cenu starpība.

Interneta veikalam ir tiesības izņemt no tirdzniecības un pieprasīt preču atgriešanu no pircēja, ja norādītā preces cena interneta veikalā ir nozīmīgi zemāka, nekā preces tirgus cena kļūdas dēļ.

Preces ar defektiem

Interneta veikals līguma ietvaros ir atbildīgs par neatbilstošu preču pārdošanu pircējam vai par trūkumiem, kas precei jau ir bijuši piegādes brīdī un kuri var rasties divu gadu laikā pēc preču nodošanas pircējam. Pirmo sešu mēnešu laikā tiek uzskatīts, ka trūkums ir bijis preces piegādes brīdī. Interneta veikala pienākums ir pierādīt pretējo. Pircējam ir tiesības griezties uz interneta veikalu divu mēnešu laikā pēc trūkuma atklāšanas, nosūtot e-pastu (kontakti atrodas attiecīgā mājas lapas sadaļā). Interneta veikals nav atbildīgs par jebkuriem trūkumiem, kuri radušies pēc preces piegādes pircējam.

Ja interneta veikalā iegādātajai precei ir trūkumi, par kuriem interneta veikals ir atbildīgs, interneta veikals salabos vai aizvietos šīs preces. Ja preces nav iespējams salabot vai aizvietot, interneta veikalam ir jāatgriež pircējam visas summas pirkuma līguma ietvaros. Interneta veikals 15 dienu laikā atbildēs uz patērētāja sūdzību rakstiskā veidā vai veidā, kas nodrošina atkārtošanu rakstiskā veidā.

Tiešais mārketings un personas datu apstrāde

Interneta veikals izmanto tikai tos personas datus, kurus ir ievadījis pircējs (ieskaitot vārdu, telefonu, adresi, e-pastu un bankas informāciju), lai apstrādātu pasūtījumu un nosūtītu pircējam preces. Interneta veikals pārsūta personas datus transporta pakalpojuma sniedzējam, lai veiktu preču piegādi.

Interneta veikals izsūta ziņu vēstules un piedāvājumus uz pircēja e-pastu, tikai tajā gadījumā, kad pircējs ir izteicis vēlmi saņemt šos paziņojumus, ievadot savu e-pastu tīmekļa vietnē un atzīmējot, ka vēlas tos saņemt.

Pircējs jebkurā brīdī var atteikties no piedāvājumiem un līdzīgiem paziņojumiem, kas tiek sūtīti uz viņu e-pasta adresi, paziņojot mums pa e-pastu vai izpildot norādījumus e-pastā, kurā ir piedāvājums.

Strīdu risināšanas kārtība

https://mybest3dhobby.lv/sazinaties-ar-mums/Visas pircēja sūdzības par interneta veikalu ir jāiesniedz caur e-pastu vai zvanot +371 26562280.

Ja pircējs un interneta veikals nespēj vienoties savā starpā, pircējs var griezties Patērētāju Tiesību Aizsardzības Centrā. Jūs varat apskatīties procedūras aprakstu un iesniegt sūdzību šeit. Patērētāju Tiesību Aizsardzības Centrs ir tiesīgs risināt strīdus starp pircēju un interneta veikalu. Strīdu risināšana Patērētāju Tiesību Aizsardzības Centrā ir bezmaksas pakalpojums priekš pircēja. Lai risinātu radušos strīdu, pircējs var griezties arī ES strīdu risināšanas organizācijā.

Maksājumi

Mēs piedāvājam vairākas maksājuma metodes.

Ar PayPal vai caur Maksekeskus

Maksekeskus

Igaunija

SwedBank, SEB, LHV pank, Luminor, COOP pank, POCO pay & Liisi ee

Latvija

SEB, Luminor & Citadele

Lietuva

Swedbank, SEB & Luminor

Mēs pieņemam kredītkartes

VISA, MASTERCARD & MAESTRO

Visiem maksājumiem jābūt eiro valūtā.

Maksājumu sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes. Apmeklējot My Best 3D Hobby tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar Best 3D Hobby Privātuma politiku.

Vairākums mūsdienu interaktīvo mājas lapu izmanto sīkdatnes, lai iegūtu katras lietotāja vizītes datus. Dažādās mājas lapas sadaļās sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu attiecīgas sadaļas darbību un atvieglotu lietošanu apmeklētājiem. Daži no mūsu sadarbības partneriem arī izmanto sīkdatnes.

Licence

Ja vien nav norādīts citādi, My Best 3D Hobby un / vai tā licences devējiem pieder intelektuālā īpašuma tiesības visiem materiāliem My Best 3D Hobby mājas lapā. Visas intelektuālā īpašuma tiesības ir rezervētas. Jūs varat apskatīt un / vai drukāt lapas no https://mybest3dhobby.lv personiskām vajadzībām, ievērojot šajos noteikumos norādītos ierobežojumus. 

Jūs nedrīkstat:

1. Pārpublicēt materiālus no https://mybest3dhobby.lv.

2. Pārdot, iznomāt vai lietot apakšlicenci materiāliem no https://mybest3dhobby.lv.

3. Vairot, dublēt vai kopēt materiālus no https://mybest3dhobby.lv.

Tālāk izplatīt My Best 3D Hobby saturu (tik līdz saturs nav speciāli veidots tālākai izplatīšanai).

Hipersaites uz mūsu saturu

1. Sekojošas organizācijas drīkst veidot hipersaites uz mūsu tīmekļa vietni bez iepriekšējā rakstiskā apstiprinājuma:

1. Valdības aģentūras;

2. Meklētājprogrammas;

3. Ziņu organizācijas;

4. Tiešsaistes direktoriju izplatītāji, ja mūsu pakalpojumi tiek iekļauti katalogā, drīkst ievietot saites uz mūsu vietni tādā pašā veidā, kā uz citām līdzīgām tīmekļa vietnēm;

5. Akreditētie uzņēmumi, izņemot bezpeļņas organizācijas, labdarības tirdzniecības centri un labdarības līdzekļu vākšanas grupas, kuras nedrīkst izvietot hipersaiti mūsu tīmekļa vietnei.

2.  Šīs organizācijas drīkst izveidot saiti uz mūsu mājas lapu, publikācijām vai citu vietnes informāciju tik ilgi, kamēr saite: (a) nekādā veidā nav maldinoša;  (b) nepatiesi nozīmē sponsorēšanu, vai norādi uz saistīto pusi un tās produktiem vai pakalpojumiem; un (c) ietilpst šīs organizācijas vietnes kontekstā.

3. Mēs pēc saviem ieskatiem varam izskatīt un apstiprināt citus saites pieprasījumus no šādām organizāciju kategorijām:

1. plaši pazīstamiem patērētāju un / vai uzņēmumu informācijas avotiem, piemēram: Tirdzniecības kameras, American Automobile asociācijas, AARP un Patērētāju savienības;

2. dot.com kopienas vietnes;

3. asociācijām vai citām grupām, kuras pārstāv labdarības organizācijas;

4. tiešsaistes kataloga izplatītājiem;

5. interneta portāliem;

6. grāmatvedības, tiesību un konsultāciju firmām, kuru galvenie klienti ir uzņēmumi; un

7. izglītības iestādēm un tirdzniecības asociācijām.

Mēs apstiprināsim saites pieprasījumus no šīm organizācijām, ja mēs konstatējam, ka: (a) saite neietekmēs negatīvi mūs vai mūsu akreditētos uzņēmumus (piemēram, pieprasījums no tirdzniecības asociācijas vai citas organizācijas, kas nodarbojas ar aizdomīgiem uzņēmējdarbības veidiem, piemēram, darbs no mājām, netiks apstiprināts); (b) organizācijai nav neapmierinošas sadarbības vēstures ar mums; (c) mūsu ieguvums no hipersaites redzamība atsver saites neatbilstību vietnes kontekstam, bet atbilst nosūtītā paziņojuma redakcionālajam saturam, kas veicina organizācijas misiju.

Šīs organizācijas drīkst izmantot saiti uz mūsu mājas lapu, publikācijām vai jebkādu citu mājas lapas informāciju, kamēr saite: (a) nav maldinoša; (b) nepatiesi nozīmē sponsorēšanu, vai norādi uz saistīto pusi un tās produktiem vai pakalpojumiem; un (c) ietilpst šīs organizācijas vietnes kontekstā.

Ja jūs esat starp organizācijām no 2. punkta un esat ieinteresēts izvietot hipersaiti uz mūsu tīmekļa vietni, jums tas ir jāpaziņo, nosūtot e-pastu uz polaroidbaltic@gmail.com. Lūdzam iekļaut jūsu vārdu, organizācijas nosaukumu, kontakta informāciju (telefona numurs un / vai  e-pasts), kā arī jūsu mājas lapas URL un to sadaļu URL, kurās jūs vēlaties izvietot saiti uz mūsu tīmekļa vietni un  sarakstu ar mūsu mājas lapas sadaļu URL, kurus vēlaties izvietot. Atbilde tiks sniegta 2-3 nedēļu laikā. Apstiprinātās organizācijas drīkst izvietot saiti sekojoši:

1. Izmantojot mūsu korporatīvo nosaukumu;

2. Izmantojot URL (Web adresi), kurš ir saistīts ar to;

3. Izmantojot jebkuru citu mūsu tīmekļa vietnes vai ar to saistīta materiāla aprakstu, kurš atbilst otrās puses tīmekļa vietnes kontekstam.

Nav atļauts izmantot My Best 3D Hobby logotipu vai citus izstrādātos materiālus kopā ar preču zīmei nepiederošiem materiāliem.

Rāmji

Bez iepriekšējās apstiprināšanas un rakstiskā formā sastādītās atļaujas jūs nedrīkstat veidot rāmjus ap mūsu mājas lapām vai izmantot citas tehnikas, kuras izmaina mūsu tīmekļa vietnes vizuālo izskatu.

Saišu izņemšana no mūsu mājas lapas 

Ja mūsu mājas lapā jūs atrodat jebkāda veida nevēlamu saiti, jūs varat vērsties pie mums un ziņot par to. Mēs izskatīsim jūsu prasību pat saites izņemšanu, bet paturam tiesības neko nedarīt vai neatbildēt pa tiešo jums.

Kaut arī mēs cenšamies nodrošināt, ka informācija šajā tīmekļa vietnē ir korekta, mēs negarantējam tās pilnīgumu vai precizitāti; tāpat mēs neapņemamies nodrošināt, ka tīmekļa vietne joprojām būs pieejama vai ka vietnē pieejamie materiāli tiek regulāri atjaunināti.

Saistību atruna

Ciktāl esošie likumi to pieļauj, mēs izslēdzam visus ar mūsu vietni un tās izmantošanu saistītos apgalvojumus, garantijas un nosacījumus (tai skaitā, bez ierobežojumiem, jebkādas garantijas, kas likumā noteiktas attiecībā uz apmierinošu kvalitāti, piemērotību mērķim un / vai lietošanai nepieciešamās prasmes). Nekas šajā paziņojumā par atteikšanos:

1. neierobežos vai neizslēgs mūsu vai jūsu atbildību par nāvi vai miesas bojājumiem, kas radušies nolaidības dēļ;

2. neierobežos vai neizslēgs mūsu vai jūsu atbildību par krāpšanu vai krāpniecisku maldināšanu;

3. neierobežos jebkuru no mūsu vai jūsu saistībām tādā veidā, kas nav atļauts saskaņā ar likumu; vai

4. neizslēgs kādu no mūsu vai jūsu saistībām, kuras saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem nevar izslēgt.

Šajā sadaļā un citur šajā atrunā iekļautie atbildības ierobežojumi un izslēgšana: a) attiecas uz iepriekšējo punktu; un b) reglamentē visas saistības, kas izriet no atrunas vai saistībā ar šīs atteikšanās nosacījumiem, ieskaitot saistības, kas minētas līgumā, zaudējumos (ieskaitot neuzmanību) un par likumā noteiktā pienākuma pārkāpšanu.

Ciktāl šī tīmekļa vietne, informācija un pakalpojumi šajā tīmekļa vietnē tiek sniegti bez maksas, mēs nebūsim atbildīgi par jebkāda veida zaudējumiem vai bojājumiem.

Atgriešanas noteikumi

Preču atgriešanas termiņš ir 14 dienas. Ja kopš pirkuma veikšanas ir pagājušas 14 dienas, diemžēl mēs nevaram piedāvāt jums līdzekļu atmaksu vai preču apmaiņu.

Lai varētu saņemt atmaksu, jūsu prece nedrīkst būt izmantota un tai ir jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt. Tai jābūt arī oriģinālā iepakojumā.

Lai pabeigtu preču atgriešanu, mums ir nepieciešams pirkuma čeks vai pasūtījumu apliecinošs dokuments.

Lūdzu, nesūtiet savu pirkumu atpakaļ ražotājam.

Pastāv atsevišķas situācijas, kurās tiek piešķirta tikai daļēja atmaksa (ja piemērojams):

* Jebkura prece neatbilst standarta oriģinālam stāvoklim, ir bojāta vai tai trūkst kādas detaļas ne mūsu kļūdas dēļ.

* Jebkura prece, kas tiek nosūtīta atpakaļ vairāk nekā 14 dienas pēc piegādes pircējam.

Atmaksa (ja piemērojama)

Tiklīdz jūsu atgrieztā prece ir saņemta un pārbaudīta, mēs nosūtīsim jums e-pastu, lai informētu jūs, ka esam to saņēmuši. Tāpat mēs paziņosim jums par jūsu atmaksas apstiprināšanu vai noraidīšanu.

Ja jūsu atmaksa būs apstiprināta, tiks uzsākts naudas atgriešanas process un summa automātiski tiks atgriezta jūsu kredītkartē vai citas maksājuma metodes kontā noteiktu dienu laikā.

Naudas atgriešanas aizkavēšanās (ja piemērojams)

Ja joprojām neesat saņēmis atmaksu, pirmkārt, pārbaudiet jūsu bankas kontu vēlreiz.

Pēc tam sazinieties ar organizāciju, kura ir izsniegusi jums kredītkarti, jo atmaksas ieskaitīšana konta var aizņemt kādu laiku.

Tad sazinieties ar banku. Dažreiz atmaksas apstrādei ir nepieciešams kāds laiks.

Ja esat izdarījis visu iepriekš minēto, bet joprojām neesat saņēmis atmaksājamo summu, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: polaroidbaltic@gmail.com

Preces apmaiņa (ja piemērojama)

Mēs veicam preču apmaiņu tikai gadījumos, kad prece ir bojāta vai tai ir trūkumi. Ja jums ir nepieciešams apmainīt preci uz tādu pašu, nosūtiet mums e-pastu uz polaroidbaltic@gmail.com un preci uz:

SIA Pristine

Rīgas Stacijas laukuma Omniva pakomāts

Rīga, LV-1005, Latvija

Ganibu dambis 24D

Piegāde

Lai atgrieztu jūsu produktu, jums ir jānosūta tas 

SIA Pristine

Rīgas Stacijas laukuma Omniva pakomāts

Rīga, Latvija

Ganibu dambis 24D

Jūs esat atbildīgs par piegādes maksu, ja sūtāt preci atpakaļ. Piegādes maksa netiek atlīdzināta.

Atkarībā no jūsu dzīvesvietas, jaunās preces nosūtīšanas un piegādes laiks var atšķirties.