Privātuma politika

Spēkā stāšanās datums: 2018. gada 14. novembris.

SIA Pristine (“mēs”, “mūs”, “mūsu”) administrē https://mybest3dbaltic.lv tīmekļa vietni (“Pakalpojums”).

Šī lapa informē par mūsu Privātuma politikas principiem attiecībā uz personas datu vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad izmantojat mūsu Pakalpojumu, un izvēles, kuras esat saistījis ar šiem datiem.

Mēs izmantojam jūsu datus, lai nodrošinātu un uzlabotu mūsu Pakalpojumu. Izmantojot mūsu Pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku. Ja šajā konfidencialitātes politikā nav noteikts citādi, šai konfidencialitātes politikai lietotajiem terminiem ir tāda pati nozīme kā mūsu noteikumos un nosacījumos, kas pieejami https://polaroid3dbaltic.lv tīmekļa vietnē.

Informācijas vākšana un izmantošana

Mēs vācam vairākus informācijas veidus dažādiem mērķiem, lai sniegtu un uzlabotu mūsu Pakalpojumu.

Izmantojamo datu veidi

Personas dati

Kamēr izmantojat mūsu Pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personiski identificējamu informāciju, kuru var izmantot, lai sazinātos vai identificētu jūs (“Personas dati”). Personiski identificējama informācija var ietvert:
E-pasta adresi
Vārdu un uzvārdu
Telefona numuru
Adresi, pilsētu, pasta indeksu
Sīkdatnes un Datu lietojumu
Personas ID numuru

Personas ID numuru

Mēs varam apkopot informāciju par piekļuvi mūsu Pakalpojumam un tā izmantošanu (“Lietošanas dati”). Šie dati var ietvert informāciju par, piemēram, jūsu IP adresi, pārlūkprogrammas tipu, pārlūka versiju, apmeklētām Pakalpojuma lapām, apmeklējumu laiku un datumu, šajās lapās pavadīto laiku, unikālu ierīces identifikatoriem un citiem diagnostikas datiem.

Sīkdatņu izmantošana

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai novērotu mūsu Pakalpojuma lietotāju darbību tīmekļa vietnē un glabātu noteiktu informāciju.

Sīkdatnes ir faili ar mazu datu apjomu, kas var ietvert anonīmu unikālu identifikatoru. Sīkdatnes tiek sūtītas uz jūsu pārlūkprogrammu no vietnes un tiek saglabātas jūsu ierīcē. Izmantotās izsekošanas tehnoloģijas iekļauj arī tagus un skriptus, lai savāktu un izsekotu informāciju, kā arī uzlabotu un analizētu mūsu sniedzamo Pakalpojumu.

Jūs varat norādīt pārlūkprogrammā, ka vēlaties atteikties no visām sīkdatnēm vai norādīt, kad sīkdatne tiek nosūtīta. Tomēr, ja jūs nepieņemat sīkdatnes, iespējams, ka dažas mūsu Pakalpojuma daļas nebūs jums pieejamas.

Mūsu izmantojamo sīkdatņu piemēri:

Sesijas sīkdatnes. Mēs izmantojam Sesijas sīkdatnes, lai pārvaldītu mūsu Pakalpojumu.

Izvēles sīkdatnes. Mēs izmantojam Izvēles sīkdatnes, lai atcerētos jūsu izvēli un dažādus uzstādījumus.

Drošības sīkdatnes. Mēs izmantojam drošības sīkdatnes drošības nolūkos.

Datu izmantošana

SIA Pristine izmanto visus savāktos datus dažādos nolūkos:

Lai nodrošinātu un pārvaldītu Pakalpojumu

Lai paziņotu par izmaiņām mūsu Pakalpojumā

Lai dotu jums iespēju izmantot mūsu Pakalpojuma interaktīvās sadaļas, ja radīsies tāda nepieciešamība

Lai nodrošinātu Lietotāju atbalstu un apkalpošanu

Lai veiktu svarīgas informācijas analīzi, tādējādi uzlabojot mūsu Pakalpojumu

Lai novērotu mūsu Pakalpojuma izmantošanu

Lai atklātu, novērstu un risinātu tehniskas problēmas

Datu pārraide

Jūsu informācija, tajā skaitā jūsu Personas dati, var tikt pārraidīta un uzglabāta datoros, kuri atrodas ārpus Latvijas, citās valstīs, kuru datu aizsardzības likums var atšķirties no Latvijas likuma.

Ja atrodaties ārpus Latvijas un izvēlaties sniegt mums informāciju, lūdzu ņemt vērā, ka mēs pārraidām datus, tostarp Personas datus, uz Latviju un apstrādājam to tur saskaņā ar valsts datu aizsardzības likumu.

Jūsu piekrišana šai Privātuma politikai, kurai seko jūsu datu iesniegšana, nozīmē, ka jūs piekrītat šo datu iesniegšanai un apstrādei.

SIA Pristine veiks visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku, kā arī jūsu personas dati netiek pārsūtīti uz organizāciju vai valsti, ja vien netiek veikta atbilstoša kontrole.

Atbilstoši Vispārīgajai datu aizsardzības regulai, mūsu kompānija nodod Personas datus, kas nepieciešami maksājumu veikšanai pilnvarotajam veicējam Maksekeskus AS un PayPal

Datu atklāšana

Datu drošība mums ir svarīga, taču jāatceras, ka neviena pārraides vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša. Kamēr mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu Personas datus, mēs nevaram garantēt to pilnīgu drošību.

Pakalpojuma sniedzēji

Mēs varam izmantot trešo personu uzņēmumus un darbiniekus (“Pakalpojumu sniedzēji”), lai atvieglotu mūsu Pakalpojumu lietošanu, lai sniegtu Pakalpojumu mūsu vārdā, lai veiktu ar Pakalpojumu saistītās darbības vai palīdzētu mums analizēt, kā tiek izmantots mūsu Pakalpojums.

Šīm trešajām personām ir piekļuve jūsu personīgajiem datiem tikai lai veiktu augstāk minētās darbības mūsu vārdā, un tām ir pienākums neizpaust un neizmantot tos citiem mērķiem.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu Pakalpojuma tīmekļa vietne var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Ja noklikšķināsiet uz trešās puses saites, jūs tiksiet novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs iesakām jums pārskatīt katras apmeklētās vietnes Privātuma politiku

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, Privātuma politiku vai pakalpojumiem.

Izmaiņas šajā Privātuma politikā

Laiku pa laikam mēs varam atjaunināt mūsu Privātuma politiku. Mēs paziņosim jums par visām izmaiņām, publicējot šajā lapā jaunās Privātuma politikas versiju.

Pirms izmaiņu stāšanās spēkā mēs informēsim jūs nosūtot e-pastu un / vai atjauninot “spēkā stāšanos datumu” šīs Privātuma politikas teksta augšdaļā.

Ieteicams periodiski pārskatīt šo Privātuma politiku attiecībā uz visām izmaiņām. Šīs konfidencialitātes politikas izmaiņas stājas spēkā, ja tās tiek publicētas šajā vietnē.

Sazinieties ar mums

Ja jums rodas jebkādi jautājumi sakarā ar šo Privātuma politiku, lūdzam sazināties ar mums:

e-pasts: polaroidbaltic@gmail.com

telefons: +37129536706