My Best 3D Hobby

Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas oficiāli izplata POLAROID 3D PRINT SOLUTIONS preces. Mēs nodrošinām 3D POLAROID produktu ātru piegādi un apmācām arī 3D drukāšanu.

Polaroid 3D print Solutions

Momentāli atpazīstams. Momentāli iedvesmojošs.
Polaroid Classic Border un Polaroid Color Spectrum logotipi paziņo jums, ka esat iegādājies produktu, kas parāda mūsu zīmola labākās īpašības un veicina mūsu bagātīgo kvalitāti un inovācijas. 

Polaroid 3D drukāšanas tehnoloģija, kas pārveidota par rokas ierīci krāsainai un ērtam 3D radošumam. Izmantojot Polaroid 3D Pildspalvu, atdzīviniet jūsu iemīļotākus sižetus.

Polaroid 3D Pildspalva ir ideāls instruments, kas ļauj uzreiz izstrādāt skaistus mākslas darbus, radīt objektus un piešķir prieku mācību procesam

3D Pildspalvas ir lieliskas, lai…

Rokdarbi: samazinot plaisu starp tehnoloģiju un mākslu, amatnieki var veidot visdažādākos projektus: sākot ar mājas dekoriem līdz par īpašām piemiņlietām, tostarp brelokiem, pogām un portretiem.

Izglītība: Polaroid 3D Pildspalvas piedāvā unikālu, praktisku pieeju mācību priekšmetiem, sākot no matemātikas un zinātnes līdz vēsturei un mākslai. Neatkarīgi no tā, vai veidojat diaramas, ģeometriskās formas vai bioloģiskās šūnas, šīs pildspalvas skolas projektus ienes prieku un radošumu.

Vaļasprieki: vai nu ar trafaretu vai rokas zīmējumu, izmantojiet 3D pildspalvu, lai izveidotu kaut ko no automašīnu modeļiem, vai dzelzceļa modeli, augus, rotaļlietas un daudz ko citu.

Rotas: mājas juvelierizstrādājumu dizaineri ar Polaroid 3D pildspalvas palīdzību var veidot valkājamus, krāsainus un pilnībā unikālus priekšmetus.

Printeri

Lietotājam draudzīgi Polaroid 3D printeri ļauj jums izveidot objektus un mākslu savās mājās vai birojā. Polaroid 3D printeri padarīs jūsu vīzijas par realitāti.
Polaroid 3D printeru līnija, kas ir ideāli piemērota mājas lietotājiem, mazajiem uzņēmumiem vai klasēm, un padara 3D drukāšanas tehnoloģiju par ērti izmantojamu un visiem pieejamu.

3D printeri ir lieliski piemēroti …

Arhitektūra: izveidojiet skaistus, sarežģītus un izturīgus modeļus gaidāmajiem projektiem, palīdzot klientiem ieraudzīt viņu sapņu

Izglītība: zinātņu, tehnoloģiju, inženierzinātņu, mākslas un matemātikas nodarbībām klasē, jo 3D printeris var piedāvāt vizuālos attēlus sarežģītiem jēdzieniem, veicināt problēmu risināšanas prasmes un veicināt radošumu.māju.

Mājas dekors: pievienojiet unikalitātes pieskaņu jebkuram telpu dizainam. Izmantojot Polaroid 3D printeri, jūs varat izveidot un noformēt savu dekoru, piemēram, lampas, vāzes, svečturi un daudz ko citu.

Hobiji: kā padarīt rotaļlietas un spēles daudz jautrākas? Izveidot savas. Polaroid 3D printeris ļauj izveidot rotaļlietas un spēles mājas.

Noderīgas saites