Atbalsts

BUJ
Lietošanas pamācība
Polaroid 3D Pildspalva

Pildspalva darbojas gan ar USB kabeļa palīdzību iespraustu attiecīgā USB adapterī kontaktligzdā sienā, gan ar saderīgu lādētāju-akumulatoru. Abiem jāatbilst 5.0VDC – 2.0A.

Lai diega padeve sāktos, jūs varat nospiest un turēt Drukas pogu vai arī nospiest un atlaist to. Lūdzu apskatieties mūsu lietošanas video, lai iegūtu papildus informāciju. Ja vēlaties, lai diega padeve notiktu automātiski, Drukas poga ir jānospiež vienu reizi. LŪDZAM IEVĒROT, ka tam ir jābūt “klikšķim” uz pogas, citādi pogas “nospiešana” uzsāks manuālās padeves procesu. Kad uzklikšķināsiet uz pogas, automātiskā diega padeve turpināsies, kamēr tiks veikts atkārtots klikšķis. Nospiežot un turot Drukas pogu, jūs uzsāksiet manuālo padevi; pildspalva izdos diegu, kamēr jūs atlaidīsiet pirkstu tajā vietā, kur gribat pārtraukt drukas procesu.

Nē, jums nav jātur Drukas poga nospiesta, kad tiek ielādēts jauns diegs. Lai ielādētu jaunu diegu, no sākuma pārliecinieties, ka Pildspalva ir ieslēgta un deg zilā LED gaismiņa. Tad ievietojiet diegu lādējamā caurumā Pildspalvas galā (blakus barošanas vada iespraužamam caurumam). Pārliecinieties, ka diega gals ir plakans un taisni nogriezts, pretējā gadījumā uzmanīgi nogrieziet to ar šķērēm pirms ievietošanas Pildspalvā. Uzmanīgi ievietojiet diegu, līdz tas vairs nevirzās tālāk. Vienreiz nospiediet Drukas pogu un diegs lēni automātiski sāks piepildīt Pildspalvu. Uzgaidiet, kamēr diegs parādīsies no Pildspalvas uzgaļa. Jūs varat paātrināt procesu, nospiežot “+” pogu.

Ja jūs ielādējat vai ņemat laukā diegu un tas prasa kādu laiku, jūs varat paātrināt procesu, nospiežot “+” pogu. Ja vēlaties mainīt diega krāsu, jārīkojas sekojoši: pirmkārt, no sākuma ir jāizņem laukā diegs, kuru pašlaik izmantojat. Lai to izdarītu, nospiediet un pāris sekundes paturiet Ieslēgšanas pogu (“On/Off”). Jūs redzēsiet, ka LED gaismiņa no sarkanas kļūst zila un dzirdēsiet, ka Pildspalva sāks izdot diegu. Tāpat jūs redzēsiet un varēsiet just, ka diegs virzās laukā no Pildspalvas. Ja uzmanīgi paņemsiet rokā diega galu, sajutīsiet, ka tas kustas brīvāk un tas varat pilnībā izņemt to no Pildspalvas. Lai ielādētu jaunu diegu, no sākuma pārliecinieties, ka Pildspalva ir ieslēgta un LED gaismiņa ir zila. Tad ievietojiet diegu lādējamā caurumā Pildspalvas galā (blakus barošanas vada iespraužamam caurumam). Pārliecinieties, ka diega gals ir plakans un taisni nogriezts, pretējā gadījumā uzmanīgi nogrieziet to ar šķērēm pirms ievietošanas Pildspalvā. Uzmanīgi ievietojiet diegu, līdz tas vairs nevirzās tālāk. Vienreiz nospiediet Drukas pogu un diegs lēni automātiski sāks piepildīt Pildspalvu. Uzgaidiet, kamēr diegs parādīsies no Pildspalvas uzgaļa. Jūs varat paātrināt procesu, nospiežot “+” pogu.

Pirmkārt, lūdzu pārliecinieties, ka barošanas ierīce, ko izmantojat, ir saderīga un atbilstoša. Tai ir jāatbilst 5.0VDC – 2.0A. Ja izmantosiet barošanas ierīci ar mazāku jaudu, ar to varētu nepietikt, lai Pildspalva sāktu darboties. Ja esat pārliecinājies, ka lietojat atbilstošu barošanas ierīci, bet Pildspalva joprojām nedarbojas, lūdzu pamēģiniet citu barošanas veidu (lādētāju-adapteri, USB barošanas adapteri u.tml.), lai pārliecinātos, ka ar citām ierīcēm Pildspalva arī nedarbojas. Ja pēc šīm manipulācijām Pildspalvu nevar ieslēgt un sākt ar to strādāt, lūdzam pārbaudīt, vai kabelis Pildspalvas galā ir iesprausts korekti. Mēģiniet to izņemt un iespraust atkārtoti. Ja Pildspalva joprojām nedarbojas, sazinieties ar Polaroid 3D atbalsta centru.

Pirmkārt, lūdzu pārliecinieties, ka barošanas ierīce, ko izmantojat, ir saderīga un atbilstoša. Tai ir jāatbilst 5.0VDC – 2.0A. Ja izmantosiet barošanas ierīci ar mazāku jaudu, ar to varētu nepietikt, lai Pildspalva uzsiltu līdz pareizajai temperatūrai un iedegtos zila gaismiņa. Ja esat pārliecinājies, ka izmantojat atbilstošu barošanas ierīci, bet Pildspalva tik un tā neiesilst, sazinieties ar Polaroid 3D atbalsta centru.

Pirmkārt, lūdzu pārliecinieties, ka barošanas ierīce, ko izmantojat, ir saderīga un atbilstoša. Tai ir jāatbilst 5.0VDC – 2.0A. Ja izmantosiet barošanas ierīci ar mazāku jaudu, tas var izraisīt īssavienojumu. Ja esat pārliecināts, ka lietojat atbilstošu barošanas ierīci un kabelis ir pareizi iesprausts, bet problēma joprojām pastāv, iemesls varētu būt pašā kabelī. Ja tā, sazinieties ar Polaroid 3D atbalsta centru.

Pirmkārt, pārliecinieties, ka izmantojat atbilstošu barošanas ierīci (5.0VDC – 2.0A) un jūsu Pildspalva sasniedz korektu lietošanas temperatūru (LED gaismiņa ir zila). Tad pārliecinieties, ka diegs ir pareizi ievietots Pildspalvā. Ja diegs ir ielādēts, tad izņemiet to laukā (nospiežot un turot Ieslēgšanas pogu (“On/Off”) nospiestu pāris sekundes un uzgaidiet, kamēr diegs tiks izspiests pilnībā. Kad diegs tiks pilnībā izspiests, pārliecinieties, ka diega gals ir plakans un taisni nogriezts, pretējā gadījumā uzmanīgi nogrieziet to ar šķērēm pirms atkārtoti ievietot to Pildspalvas lādējamā caurumā blakus barošanas vada spraudnim. Ielādējiet diegu, nospiežot Drukas pogu vienu reizi un jūs jutīsiet, ka diegs tiek automātiski padots Pildspalvā (jūs varat paātrināt šo procesu, nospiežot “+” pogu). Nedaudz uzspiediet uz diega brīdī, kad tas tiek ielādēts Pildspalvā. Uzgaidiet, kamēr diegs piepildīs Pildspalvu un parādīsies no uzgaļa. Ja šīs manipulācijas nelīdzēja un diegs joprojām netiek izspiests, sazinieties ar Polaroid 3D atbalsta centru.

Pirmkārt, lūdzu pārliecinieties, ka barošanas ierīce, ko izmantojat, ir saderīga un atbilstoša. Tai ir jāatbilst 5.0VDC – 2.0A. Ja izmantosiet barošanas ierīci ar mazāku jaudu, ar to varētu nepietikt, lai Pildspalva uzsiltu līdz pareizajai temperatūrai un iedegtos zila gaismiņa. Ja esat pārliecinājies, ka izmantojat atbilstošu barošanas ierīci, bet Pildspalva neuzsilst, sazinieties ar Polaroid 3D atbalsta centru.

Pirmkārt, pārliecinieties, ka izmantojat atbilstošu barošanas ierīci (5.0VDC – 2.0A). Ja barošanas jauda nav pietiekama, tā var izraisīt nevēlamas ātruma izmaiņas. Ja izmantojat lādētāju-akumulatoru, lūdzu pārliecinieties, ka tā lādiņš ir pietiekams, lai Pildspalva varētu darboties. Ja neesat pārliecināts, uzlādējiet akumulatoru vēlreiz un tad mēģiniet izmantot jūsu Pildspalvu. Ja esat veicis abas pārbaudes, bet diega izspiešanas ātrums joprojām mainās, sazinieties ar Polaroid 3D atbalsta centru.

Ja jūsu Pildspalvas darbība palēninās, kad lietojat to kopā ar lādētāju-akumulatoru, visdrīzāk, ka lādētājam beidzas lādiņš. Tas nozīmē, ka tam trūkst lādiņa, lai Pildspalva darbotos pietiekami ātri, tādēļ diega izspiešana kļūst lēnāka. Lūdzu pārbaudiet, vai jūsu akumulators ir pilnībā uzlādēts un mēģiniet lietot Pildspalvu atkal. Ja jūsu akumulators ir pilnībā uzlādēts, bet problēma ar Pildspalvas palēnināšanos joprojām pastāv, pamēģiniet pieslēgt citu akumulatoru, lai pārliecinātos par problēmas iemeslu. Mēs iesakām izmantot USB adapteri un slēgt Pildspalvu pa tiešo kontaktligzdā. Ja esat izmēģinājuši abus problēmas risināšanas veidus, bet Pildspalvas darbība joprojām ir lēna, sazinieties ar Polaroid 3D atbalsta centru.

Ja jūsu ekrāna aizsargs ir saplīsis, kad pirmo reizi atvērāt iepakojumu, sazinieties ar Polaroid 3D atbalsta centru. Ja esat saplēsis ekrānu pēc tā lietošanas, jūs varat to aizstāt ar jebkuru ekrāna aizsargu no rūdītā stikla. Tādu pašu dažāda izmēra ekrāna aizsargu ir iespējams iegādāties mobilo telefonu un elektronisko ierīču tirdzniecības vietās. Jebkurā gadījumā, jums VIENMĒR ir jālieto līmējošie spilventiņi, lai starp jūsu viedierīces ekrānu un ekrāna aizsargu būtu drošs attālums. Tas ir nepieciešams, lai karstums no Pildspalvas uzgaļa neizraisītu viedierīces ekrāna bojājumu.

Ieslēdziet Pildspalvu un ļaujiet tai uzkarst. Pat pirms Pildspalva sasniegs optimālu temperatūru (kad gaismiņa kļūs zila), plastmasa ap uzgali sāks kļūt mīkstāka. Tagad jūs varat uzmanīgi noņemt to ar pinceti. NEKAD nenoņemiet šo plastmasu ar rokām, jo uzgalis ir ļoti karsts. Lai nākotnē novērstu šādu sacietējumu veidošanos, vienmēr noņemiet no uzgaļa jebkuru atlikušo plastmasu, kamēr Pildspalva vēl ir silta.

Modeļa veidošanas laikā lūdzu pārliecinieties, ka jūs spiežat vai atlaižat (atkarībā no tā, vai jūs lietojat Pildspalvu automātiskajā vai manuālajā diega padeves režīmā) Drukas pogu, lai pārstātu drukāt un pārvietotos uz nākamo modeļa daļu. Ja novirzāt Pildspalvu pirms Drukas process ir pilnībā apstājies, mēdz izveidoties diega šķiedras. Iespējams, jūs pamanīsiet, ka tā biežāk notiek ar kādu noteiktu diega krāsu. Tas notiek tāpēc ka dažādu krāsu kušanas temperatūra var nedaudz atšķirties, un tām, kuras izkūst mazliet zemākā temperatūrā, pēc Drukas pogas nospiešanas un atlaišanas diegs joprojām var nākt ārā no uzgaļa (šis ir diega atlikums, kas Pildspalvas uzgalī jau ir izkusis). Ja tas notiek, vai uzmanīgi noņemiet nevēlamo šķiedru, kamēr tas vēl ir silts (un mīksts), pavelkot Pildspalvu nost no modeļa vai uzgaidiet, kamēr diegs sacietēs un nogrieziet to ar šķērēm. Jūs varat arī samazināt izspiešanas ātrumu, tad kušanas temperatūra ir nedaudz zemāka, kas savukārt samazinās diega šķiedru veidošanos. Ir svarīgi vienmēr izmantot Polaroid Play 3D Pildspalvas Diegu kopā ar jūsu Polaroid Play 3D Pildspalvu, jo tie ir izstrādāti, lai lietotu tos kopā, tādējādi samazinot šāda veida problēmas.

Dažādu krāsu kušanas temperatūra var nedaudz atšķirties, tādēļ tām, kuras kūst nedaudz zemākā temperatūrā, jūs varat novērot, ka šie diegi tiek izspiesti mīkstāki nekā iepriekš redzētie. Ja tas notiek, mēģiniet samazināt diega izspiešanas ātrumu, kas nozīmē, ka rezultātā diegs nebūs tik mīksts. Tāpat tas novērsīs jebkura diega burbuļu veidošanos. Ir svarīgi vienmēr izmantot Polaroid Play 3D Pildspalvas Diegu kopā ar jūsu Polaroid Play 3D Pildspalvu, jo tie ir izstrādāti, lai lietotu tos kopā, tādējādi samazinot šāda veida problēmas.

Diemžēl, dažreiz līmējošie spilventiņi pēc to lietošanas var atstāt nelielas līmes pēdas. Ja tas notiek, izmantojiet nelielu uzlīmju noņemšanas šķidruma daudzumu, lai iztīrītu šos līmes atlikumus. Šis palīdzēs viegli noņemt jebkuras atlikušas līmes pēdas.

Ja pamanāt nelielus dūmus, kad ieslēdzat jūsu Pildspalvu, tas ir tāpēc ka neliels diegu daudzums bija palicis uzgalī vai ap to no iepriekšējās lietošanas reizes. Pēc dažām sekundēm vecā diega atlikums tiks izspiests laukā kopā ar jauno. Lai novērstu šādu situāciju nākotnē, vienmēr izņemiet no uzgaļa jebkuru palikušu diegu daudzumu, kamēr uzgalis vēl ir silts.

Mēs ar visu rūpību cenšamies, lai diegs nonāk pie jums perfektā stāvoklī, tomēr ļoti retos gadījumos jūs varat konstatēt, ka diegu rullītim ir defekti. Ja tas notiek un diega garums vismaz divreiz pārsniedz Pildspalvas garumu, lūdzu, izmantojiet to kā parasti, un nomainiet to ar nākamo gabalu, kad tas beigsies. Ja gabaliņi ir mazāki par Pildspalvas garumu, lūdzu, nosūtiet rullīša fotogrāfiju iepakojumā Polaroid 3D atbalsta centram https://mybest3dhobby.lv atbalsts, un mes palīdzēsim jums ar risinājumu.

Ja augstāk minētie Biežāk uzdotie jautājumi nepalīdzēja jums atrisināt jūsu problēmu, lūgums sazināties